Ota yhteyttä

Tuliko muita kysymyksiä?
Ota meihin yhteyttä niin vastaamme mahdollisimman pian.

  • * Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia

Toimipisteemme

LKJ-Palvelut Helsinki

Vanha Talvitie 10 C, 2. krs
00580 Helsinki
044 555 6658

Toimisto avoinna
ark. 8.00 – 16.00

Katso ajo-ohjeet

LKJ-Palvelut Lahti

Mestarinkatu 12-14
15800 Lahti
050 559 4162

lahti@liikennejarjestelyt.fi

avoinna sopimuksen mukaan

Katso ajo-ohjeet

 

 

Henkilöstö

Ammattitaitoinen henkilökuntamme palvelee sinua.

Pete Willman

Myynti ja toteutus

044 555 6658

pete.willman@lkj-palvelut.fi

Yrittäjän kommentti

 

”LKJ-palveluiden tavoite on olla paras liikennejärjestelyissä. Tämä edellyttää meiltä omistautumista sekä asiakkaan tarpeiden tunnistamista. Liikennejärjestelyt ovat usein monen toimijan kompromissi, jossa sovitetaan yhteen liikenne, työmaan turvallisuus, viranomaisten vaatimukset sekä asiakkaan tarpeet. Me puntaroimme aina kokonaisuutta, jotta asiakas voi keskittyä omaan osaamiseensa.”

 

Pete Willman

Jani Laru

Toimitusjohtaja

040 826 9957

jani@liikennejarjestelyt.fi

Janne Melkko

Myynti ja toteutus, Lahti

050 559 4162

janne@liikennejarjestelyt.fi

Mia Salminen

Toimistopäällikkö

044 719 4926

mia@liikennejarjestelyt.fi

Sami Satta

Ajojärjestelijä

044 771 4361

satta@liikennejarjestelyt.fi

Ljudmila Gildi

Toimistosihteeri

040 965 7173

ljudmila@liikennejarjestelyt.fi

Mikael Saarinen

Liikennesuunnittelu

044 755 2020

mikael@liikennejarjestelyt.fi

Jonatan Jääskeläinen

Liikennesuunnittelu

044 755 8100

jonatan@liikennejarjestelyt.fi

Mikael Toivonen

Liikennesuunnittelu

044 768 0699

mikael.t@liikennejarjestelyt.fi

Janina Sillanpää

Liikennesuunnittelu

044 706 1777

janina@liikennejarjestelyt.fi