Ota yhteyttä

Ota meihin yhteyttä niin vastaamme mahdollisimman pian.

Toimipisteemme

LKJ-Palvelut Helsinki

Vanha Talvitie 10 C, 2. krs
00580 Helsinki
044 555 6658

Toimisto avoinna
ark. 8.00 – 16.00

Katso ajo-ohjeet

LKJ-Palvelut Lahti

Mestarinkatu 12-14
15800 Lahti
050 559 4162

lahti@liikennejarjestelyt.fi

Avoinna sopimuksen
mukaan

Katso ajo-ohjeet

Ramudden Espoo

Kiilaniityntie 2
02920 Espo0
010 205 1160

info@ramudden.fi

Toimipiste avoinna
ark. 7.00 – 16.00

Katso ajo-ohjeet

Ramudden Jyväskylä

Kiilatie 2
40320 Jyväskylä
010 205 1164

info@ramudden.fi

Toimipiste avoinna
ark. 7.00 – 16.00

Katso ajo-ohjeet

Ramudden Oulu

Veistämötie 16
90620 Oulu
010 205 1162

info@ramudden.fi

Toimipiste avoinna
ark. 7.00 – 16.00

Katso ajo-ohjeet

Ramudden Tampere

Pöytäsarankatu 14
33900 Tampere
010 205 1161

info@ramudden.fi

Toimipiste avoinna
ark. 7.00 – 16.00

Katso ajo-ohjeet

Ramudden Turku

Vajossuonkatu 4
20360 Turku
010 205 1163

info@ramudden.fi

Toimipiste avoinna
ark. 7.00 – 16.00

Katso ajo-ohje

Henkilöstö

Ammattitaitoinen henkilökuntamme palvelee sinua.

Pete Willman

Myynti ja toteutus

044 555 6658

pete.willman@lkj-palvelut.fi

Yrittäjän kommentti

 

”LKJ-palveluiden tavoite on olla paras liikennejärjestelyissä. Tämä edellyttää meiltä omistautumista sekä asiakkaan tarpeiden tunnistamista. Liikennejärjestelyt ovat usein monen toimijan kompromissi, jossa sovitetaan yhteen liikenne, työmaan turvallisuus, viranomaisten vaatimukset sekä asiakkaan tarpeet. Me puntaroimme aina kokonaisuutta, jotta asiakas voi keskittyä omaan osaamiseensa.”

 

Pete Willman

Jani Laru

Toimitusjohtaja

040 826 9957

jani@liikennejarjestelyt.fi

Mia Salminen

Toimistopäällikkö

044 719 4926

mia@liikennejarjestelyt.fi

Sami Satta

Ajojärjestelijä

044 771 4361

satta@liikennejarjestelyt.fi

Ljudmila Gildi

Toimistosihteeri

040 965 7173

ljudmila@liikennejarjestelyt.fi

Mikael Saarinen

Liikennesuunnittelu

044 755 2020

mikael@liikennejarjestelyt.fi

Jonatan Jääskeläinen

Liikennesuunnittelu

044 755 8100

jonatan@liikennejarjestelyt.fi

Mikael Toivonen

Liikennesuunnittelu

044 768 0699

mikael.t@liikennejarjestelyt.fi

Janina Sillanpää

Liikennesuunnittelu

044 706 1777

janina@liikennejarjestelyt.fi